sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Uudised

Süsivesikud koos aminohapetega tagavad hea tulemuse!

Avaldatud uurimused kinnitavad juba ammust teooriat, et süsivesikud koos valkudega(aminohapetega) parandavad sportlikku tulemust - paraneb vastupidavus ja jõudlus, eriti kauakestvate pingutuste lõpuosas.
Testigrupp tarbis süsivesikuid koos Peptopro® valguühendiga(spetsiaalne aminohapete kooslus). Spordijook sisaldas 6% süsivesikuid ja 1,44 % aminohappeid. Tulemus paranes märgatavalt, lisaks sellele oli madalam kreatiinkinaasi väärtus, väsimust oli vähem tunda ja üldised stressitunnused oli väiksemad.

Pakume mitmeid tooteid, mis sisaldavad aminohappeid, ka Peptopro®-d sisaldavaid:
Borni Carbo Superior, soovi korral võib teha spordijoogi segades Born Drink-ga.
Sponser Amino 12500 - vahetult enne koormust tulemuse parandamiseks või koheselt pärast taastumiseks. 
Sponser Long Energy
- pikaajalistele koormustele mõeldud spordijook, sobib ka taastusjoogi tegemiseks.
Sponser Long Energy Competition - pikaajaliste võistluste spordijook.
 

Uuringute allikad:
Saunders et al, 2009: Carbohydrate and Protein Hydrolysate Coingestion´s Improvement of Late-Exercise Time-Trial Performance. IJSSN, 19(2).
Saunders et al, 2004: Effects of a Carbohydrate-Protein Beverage on Cycling Endurance and Muscle Damage. Med Sci Sports Exerc, 36(7).
 

Freesport Trading OÜ   Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt) ,  Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567