Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Energiageelid ja -kommid

Sponser Liquid Energy Plus 35 g

Kofeiiniga energiageeli väikepakend
Hind: 1.85 EUR

Liquid Energy Plus on kõrge kontsentratsiooniga neutraalse maitsega energiageel. 35 g pakk annab 100 kcal puhast energiat ja on väga kergelt omastatav. Liquid Energy Plus sisaldab funktsionaalsust parandavaid toimeaineid: kofeiini ja tauriini, lisaks veel vitamiine nende ainete paremaks omastamiseks.  Naatrium kiirendab suhkrute imendumist organismis, kaalium on vajalik süsivesikute ainevahetuseks. Kofeiin aitab parandada sooritust, tagades suurema konsentratsioonivõime, kiirendades rasvade ainevahetust ja parendades lihaste kontraktsioonivõimet.

Liquid Energy Plus sobib suurepäraselt kestvusalade sportlastele, tagades organismi pideva energiaga varustamise. Sobib ideaalselt ka jõu- ja saalialadele kui kergelt omastatav energiaallikas.

Eelised:

  • Lihtne doseerida, mugav kasutada. Ei määri ega kleepu.
  • Pikaajaline energia vabanemine läbi tasakaalustatud süsivesikute valiku.
  • Kiire omastatavus aitab taastada efektiivust võistluse ajal.
  • Parim omastatavus.
  • Temperatuurikindel, sobib kõikidesse ilmastikuoludesse.
  • Neutraalse maitsega.
  • Säilitusaineteta, laktoosi- ja gluteenivaba.

Kasutamine: Võtta 1 pakk iga 20 minuti tagant. Juua peale piisavalt vedelikku. Kauem kui 3 tundi kestvatel võistlustel võib doseerida vastavalt individuaalsetele vajadustele. Võib kasutada vaheldumisi Liquid Energy-ga. Soovitav kasutada Liquid Energy-t treeningutel ja Liquid Energy Plus-i võistlustel, eriti viimases faasis. Kofeiini toime tuleb esile ca 15 min jooksul ja suurim toime ca 1 h pärast.

Pakend: pakk 35 g, karbis 40 x 35 g

Maitse:  neutraalne.               

Koostisained: Glükoosi-fruktoosisiirup, vesi, tauriin, kaaliumfosfaat, naatriumkloriid, vitamiinid (nikotiinamiid, kaltsiumpantotenaat, püridoksiinhüdrokloriid, riboflaviin), kofeiini lõhna- ja maitseaine, antioksüdant askorbiinhape.

Analüüs:

100 g

35 g (1 pakk)

Energia kJ(kcal)

1210/285

424/100

Rasv

0,1 g

0 g

Süsivesikud

71 g

25 g

millest suhkruid 35 g 12 g

Valk

 0 g  0 g
Sool 0,57 g 0,23 g

Vitamiinid

 

35 g            %SPA

Niatsiin

4,0 mg            25 %

B2

0,3 mg            21 %

Pantoteenhape

1,2 mg            20 %

B6

0,4 mg            29 %

Mineraalid 

 

35 g   

Kaalium

  75 mg

Tauriin

 

210 mg

Kofeiin 

 

  25 mg

Naatrium      75 mg

SPA-soovitatav päevane annus

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567