Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Valgujoogipulbrid

Sponser Senior Protein - 455 g

Valgupulber - l-leutsiin, HMB ja kollageen
Hind: 41.00 EUR

Sponser Senior Protein on kõrgekvaliteediline toidulisand leutsiini, HMB ja kollageeniga, mis sobib kõrgenenud valguvajadusega inimestele, eriti vanemaealistele. See valgutoode toetab lihasmassi ülesehitamist ja parendamist! Vanuse lisandudes hakkab järjest tähtsamaks muutuma lihaste korrashoid tervise seisukohalt, kuid muutub järjest keerulisemalt saavutatavaks. Ja mitte ainult füüsiline aktiivsus ei ole oluline vaid ka täisväärtuslik ning valgurohke dieet. Regulaarne valgu tarbimine vähemalt 20 -25 g päeva jooksul on sobivaim tervislik lähenemine. Uuringud kinnitavad, et nii valgu kogus kui ka selle kvaliteet on olulised.

  • Vadakuvalk on eriti sobiv selleks eesmärgiks tänu oma täielikule aminohappelisele profiilile. Samuti on vadak rikas asendamatute ja kõrge l-leutsiini poolest.
  • Kollageen moodustab 25-30% meie kehas kõige olulisemast valgufraktsioonist ja seda leidub peamiselt struktuurvalguna sidekoes, luudes ja liigestes. 
  • HMB (hüdroksümetüülbutüraat) metaboliseeritakse aminohappest L-leutsiin. HMB-d kasutatakse sageli ka kliinilistes valgupreparaatides, et toetada lihaseid.
  • Lisaks on rikastatud D-vitamiiniga, mis toetab normaalset lihaste funktsioneerimist ja immuunsüsteemi säilitamist ning aitab kaasa normaalsete luude säilimisele.

Kasutamine: 1 portsjon päevas, eelistatavalt 90 minuti jooksul pärast füüsilist tegevust. Sobib ka hiliseks toidukorraks või hommikuseks valgulisandiks.

Segistis segada 35 g pulbrit 200-250 ml veega , seejärel koheselt tarbida.
 

Pakend: Purk 455 g. 

Maitsed: Apelsin-jogurt, šokolaad.

Koostisained: Vadakuvalgu isolaat ja hüdrolüsaat 53 %, kollageenhüdrolüsaat(veis) 11,4 %, ß-hüdroksü-ß-metüülbutüraatkaltsium (HMB), rasvavaba kakaopulber 8,6 %, l-leutsiin 6,8 %, keskmise ahelaga triglütseriidid kookosõlist, frukto-oligosahhariidid, maitseained, sool, D-vitamiini sisaldav pärm, magusaine sukraloos.

 

Analüüs: (sõltub maitsest)

100 g pulbrit

Energia kJ(kcal)

1370 (323)

Valgud

65 g

Süsivesikud

4 g

Rasv

2,5 g

Mineraalained:

                     % SPA

Kaltsium

1 715 mg         214 % 

Fosfor

   130 mg         19 %

D vitamiin

     30 µg         600 %

B12 vitamiin

     2,5 µg        100 %

 SPA soovituslik päevane annus

 

Aminohappeid 100 g puhta valgu kohta:

 

Asendamatud:

 

Histidiin         

1,5 g

Isoleutsiin   

5,9 g

Leutsiin       

20,4 g

Lüsiin          

7,9 g

Metioniin+tsüsteiin

3,1 g

Fenüülalaniin+türosiin

3,5 g

Treoniin

6,2 g

Trüptofaan

1,3 g

Valiin

5,5 g

Asendatavad:

 

Alaniin

5,4 g

Arginiin

2,9 g

Asparagiinhape

9,4 g

Glutamiinhape

17 g

Glütsiin

5,1 g

Proliin

6,5  g

Seriin

3,9 g


HMB kogus 100 g pulbris 8,6 g.

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567