Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking,e-sport

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Kreatiinid

Sponser Creatine Pyrumax 280 kps

Laadimisajata kreatiin
Hind: 55.00 EUR

Tavaliselt saab meie organism kreatiini kui sööme liha ja kala. Kreatiin säilitatakse lihastes kui koheselt saadav energia kreatiinfosfaadina. See aitab kasvatada lihaseid ja koos sellega suureneb ka lihasvõimsus, suureneb füüsiline võimekus anaeroobses reziimis ja parandades ka taastumist. Kreatiini toidulisandid on eriliselt soovitatavad ka taimetoitlastele.

Varasemalt oli kreatiin saadaval vaid kreatiinmonohüdraadina, kuid nüüd on olemas ka kreatiinpüruvaadi vorm, mis on oluliselt efektiivsem. Sponser Creatine Pyrumax sisaldab 100% Creapure™-i, molekulaarne ühendus kreatiini ja püroviinamarihappe vahel. Tulenevalt unikaalsele biosaadavusele on kreatiinpüruvaat parim kreatiini allikas tänu oma kvaliteedile ja ei vaja laadimisaega.

Sponser Creatine Pyrumax on tulemus reaalsetest molekulaarsetest ühendustest kreatiini 60% ja püroviinamarihappe 40% vahel, mida ei tohi segi ajada kreatiinmonohüdraadi ja püruvaadi seguga, mis on tunduvalt vähem efektiivsem.

Tänu kreatiinpüruvaadi heale imendumisele ületab see tavalist kreatiini oluliselt. Kreatiinpüruvaadi ühendused lubavad kreatiini reservidel paremini täituda, efektiivsus on  isegi suurem kui 25 % võrreldes kreatiinmonohüdraadi ja-tsitraadiga. Ühelt poolt on tulemuseks suurenenud rakkude maht, teeb lihased raskemaks ja kompaktsemaks, teisalt püruvaat stimuleerib rasva põletamist, väheneb keha rasva osakaal, mis parandab lihaste/rasva proportsiooni.

Kui kreatiin imendub lihastesse peamiselt läbi insuliini, siis on tavaliselt vajalik manustada samaaegselt süsivesikuid, et aktiveerida insuliini teke ja tagada kreatiini talletamine. Kreatiinpüruvaadi puhul ei ole selline manustamine vajalik, kuna kreatiinpüruvaat imendub sõltumatult insuliinist. Samuti pole vajalik nädalapikkust suurte doosidega laadimisperioodi, mis on tavaline kreatiinmonohüdraadi puhul. Kreatiinpüruvaat sobib ka neile kasutajatele, kelledele kreatiinmonohüdraadi manustamine ei taga mingit efekti.


Eelised:

  • 25 % efektiivsem võrreldes kreatiinmonohüdraadiga
  • Ei vaja laadimisperioodi
  • Garanteeritud kvaliteet ja puhtus

Kasutamine:  7 tabletti päevas, jagatud 2 portsjoniks, manustada koos süsivesikuid sisaldavate jookidega.

Soovitus: Toime parandamiseks mitte tarbida samaaegselt kofeiini sisaldavaid toite. Pärast mõnenädalast( kuist) kasutamist pidada paus 3-4 nädalat. Ei ole mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. 
           

Pakend: Purk 240 g, 280 kapslit. 1 kapsel = 857 mg

Koostisained: Kreatiinpüruvaat, kreatiinmonohüdraat, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsel), riisitärklis, anti-aglomerandid(ränihape, magneesiumstearaat), magneesiumbisglütsinaat.

 

Analüüs:

7 kapslit(6 g), päevane doos

Energia kJ(kcal)

20(5)

Rasv

0 g

Süsivesikud

0 g

millest suhkruid

0 g

Kiudained

  0 g

Valgud

        0 g  

Sool

0 g

Kreatiin

3 g

Magneesium

57 mg(15 % NRV) 

NRV - võrdluskogus

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt), Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567