Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

RIIETE JA JALATSITE HOOLDUS

HEY-Sport Shoe Wash 250 ml

Jalatsite pesuaine
Hind: 9.20 EUR

Nahast ja tekstiilmaterjalist jalatsite pesuvahend.   

Spetsiaalselt väljatöötatud koostis kaitseb pesemisel jalatsite õmblusi ja liimitud detaile. Eemaldab halva lõhna, ei kahjusta jalatsite värvi.

Kasutamine: pese toodet vastavalt tootja hooldusjuhistele. Vajamineva pesuvahendi koguse leiad pudelil olevast tabelist. Vajadusel kasuta pärast impregneerimisvahendit.

Sisaldab: 5-15% mitteioonseid tensiide, 5-15% anioonseid tensiide, 1-5% amfoteerseid tensiide, lõhnaaineid, methylsothiazolinoni, benzisothiazolinoni.Vastavalt kehtivale WSSD-le ei sisalda allergeenseid lõhnaaineid >0,01% doosi kohta. Toode on fosfaadivaba ja ei sisalda optilisi pleegitavaid ja valgendavaid aineid. Sisaldab keskkonna- ja kasutajasõbralikke tensiide.

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt) ,  Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567