Born,Sponser,MDY,Sansha,Devold,Adventure Food,võistlustantsuking, võistlustantsu king,tantsuking,karaktertantsuking,varvasking

sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

RIIETE JA JALATSITE HOOLDUS

HEY-Impra Tex Waterproofer 200 ml

Impregneerimisvahend kangale
Hind: 10.50 EUR

UV värvikaitsega impregneerimisvahend kõikidele hingavatele kangastele. Säilitab kanga ja sünteetiliste jalatsite funktsionaalsed omadused ja hülgab vett ja mustust.

Kasutamine: pihusta toodet ühtlaselt kangale ca 20 cm kauguselt ja lase kuivada. Korda hooldust nii tihti kui vajalik. Impregneerimise toimet saab tugevdada soojendades kangast mõõdukalt kuivatis. Enne kasutamist kontrolli värvikindlust ja materjalile sobivust vähem silmapaistva koha peal.

Pudel on rõhu all. Hoida eemal otsesest päikesekiirgusest ja mitte üle 50ºC käes. Mitte avada pudelit jõuga ega põletada seda peale kasutamist. Hoida eemal laste käeulatusest.

Väga tuleohtlik. Ärritab nahka. Toksiline veeorganismidele. Toodet mitte sisse hingata. Kasutada ainult hästi ventileeritud ruumis. Kokkupuutel silmadega loputada silmad koheselt rohke veega ja võtta ühendust arstiga.

 

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Kaupmehe 7 (sissepääs hoovi poolt) ,  Tallinn 10114 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567