sansha,devold,sponser,mdy,food adventure,born,lavit,hey,tantsutarbed,tantsukingad,tantsutossud,tantsujalatsid,kingad,tossud,sneakers,tantsupüksid,spordijook,spordibatoon,taastusjook,naiste top, top, t-särk, püksid dance pants,balletiriided,balletisussid,balleti trikoo,sukkpüksid,tantsupüksid,treeningaegne jook,energiajook, energia jook,

Uudised

Aminohapete kasulikkusest sportimisel

(08.04.2024)

  Mis kasu on AMINOHAPETEST sportimisel? · Optimeerivad sportlikku sooritust · Toetavad taastumist · Kasvatavad lihasmassi ja samas kaitsevad lihaste kadumise eest · Energiaallikas · Toetavad immuunsüsteemi SPONSERI aminohapete kasutamine paremate sportlike tulemuste saavutamiseks: • Lisa L-GLUTAMINE’i.. Loe edasi »

Freespordi kauplus on kolinud uude kohta!

(19.02.2024)

Asume nüüd Donte ärikeskuses, Pärnu mnt 142. Olulist ei kavatse me muuta, nii et ka seal oleme hoovi pool. Jälgige sissepääsude tähiseid, meie oma on F (F nagu Freesport ). Välisuksest sisse ja kohe vasakut kätt ongi meie poe uks, ei pea minema maja peale kolama. P.S. Ja mis peamine, Donte ärikeskuse hoovis on klientidele parkimine.. Loe edasi »

Soovitus suusareisile suundujatele

(05.02.2024)

Pakkumisel on suusareisile kaasavõtmiseks sobilik toode, Lavit Sport Combi 2 in1 . Huulemääre ja kaitsekreem ühes pakendis. Suusamäel vajalik asi, saab päikese kaitseks näole kreemi ja huultele huulemääret panna. Hea taskusse pista! Loe edasi »

Enda keha eest peab ka sportlane hoolt kandma, eriti harrastussportlane!

(22.05.2023)

Et elu lihtsam oleks, oleme siin appi tulnud ja pannud kokku 2 erinevas suuruses hoolduskomplekti. Suuremate tuubidega BORN komplekti leiad siit ja väiksemate pakenditega LAVIT komplekti siit. Loe edasi »

Freesport Trading OÜ   Kauplus asub Pärnu mnt. 142 (hoovi pool, F sissepääs), Tallinn 11317 (vaata kaardilt) tel. 60 32 567